Ломбард на всі випадки життя

Ломбард на всі випадки життя

У кожного з нас періодично виникає потреба якомога швидше отримати певну суму грошей.

Збираєтеся у відпустку? Вирішили придбати велику побутову техніку? Хочете зробити дорогий подарунок близькій людині? Терміново потрібні гроші на оплату лікування або комунальних послуг? У таких ситуаціях, напевно, побував кожен. Отримати кредит в банку в такому випадку не завжди можливо. Та й банківська тяганина здатна відібрати чимало часу, а гроші часом потрібні терміново. Отримати їх легко і швидко вам допоможе тільки ломбард!

Для отримання кредиту під заставу майна ломбард не просить у вас пакету документів і не задасть зайвих питань. Досить прийти в ломбард з паспортом і предметом застави, і вже максимум через годину ви вийдете звідти з необхідною сумою грошей на руках. Зрозуміло, якщо Ви досягли вісімнадцяти років, не перебуваєте в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, і внесені вами застави відносяться до предметів, що приймається в даному ломбарді, і є ліквідним. Сучасні ломбарди самі вирішують, які саме предмети під заставу вони будуть приймати. Ломбард може бути універсальним або спеціалізуватися лише на одного різновиду товарів, прийнятих в якості застави. Так чи інакше, сьогодні в ломбард можна здати майже що завгодно, лише б це щось мало реальну цінністю. У більшості випадків, ломбарди охоче приймають такі групи товарів:

  • ювелірні вироби
  • годинник
  • шкіряний і хутряний одяг
  • предмети антикваріату
  • мобільні телефони
  • комп’ютери і ноутбуки
  • різну побутову та оргтехніку

Коли ви принесете свої речі в ломбард, вони будуть  професійно оцінені. Оцінюються речі за різними критеріями.

Ювелірні вироби, як правило, оцінюються відповідно до ваги використовуваного в них дорогоцінного металу, історична і художня цінність виробу приймається до уваги лише у виняткових випадках.

Одяг та додаткові побутова техніка оцінюється в залежності від ступеня зносу, яка, за загальним правилом, не повинна перевищувати п’ятдесят відсотків.

Найбільш вигідними для здачі в ломбард і раніше залишаються коштовності, адже вони завжди користуються попитом і не втрачають своїх якостей з плином часу.

Після того, як співробітники ломбарду оцінять вашу заставу і повідомлять ціну вам, між вами і ломбардом буде укладений договір в письмовій формі. Рекомендуємо вам ретельно ознайомитися з його змістом, щоб убезпечити себе від сюрпризів у майбутньому. У договорі вказуються умови і термін дії застави. Терміни можуть бути різними, від одного дня до двох років, проте, найчастіше укладається договір на тридцять днів.

Після закінчення зазначеного в договорі терміну вам доведеться виплатити відсотки і викупити предмет свого застави. Але навіть якщо ви не викупите його в строк, у вас є ще місяць на те, щоб назбирати грошей і все ж повернути свою річ собі. У переважній більшості випадків предмети застави з ломбардів викуповуються, а це значить, що несуть туди потрібні речі, а не старий мотлох.

0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *