Хутро б/у – обман або вдала покупка?

Хутро б/у – обман або вдала покупка?

Чи може шуба, що була у використанні, виглядати як нова, куплена в дорогому салоні? Наскільки безпечно купувати шуби б / у з натурального хутра в ломбардах і комісійних магазинах? Ці питання задає кожна жінка, яка вирішила оновити свій зимовий гардероб хутряний шубкою, але при цьому не готова переплачувати за наряд велику суму грошей.

Шуба б/у

Чи завжди нова шуба краще, ніж б / у?
Деякі покупці, вважають, що придбати якісну шубу можна тільки в хутряному салоні або, в крайньому випадку, на ринку. При цьому вони вважають, що ломбарди пропонують «другосортний» товар, адже хто буде відносити в ломбард якісну і красиву річ? Але чи так це насправді?

Як показує практика, на жаль, обдурити можуть скрізь, навіть в магазині і, тим більше, на ринку хутряних виробів. Нерідко в ломбарди звертаються клієнти, які стали жертвою обману недобросовісних хутряних салонів, кушнірів, продавців на ринках і в інтернет-магазинах. У чому полягає обман?

Мало хто очікує купити на ринку люксову шубу відомого бренду. Але майже кожен розраховує придбати шубку з певного виду неодмінно якісного хутра. Однак деякі продавці, бажаючи заробити побільше грошей і нажитися на своїх покупців, можуть видавати бабака або нутрію за норку, фарбованого кролика за шиншиллу, а куницю за соболя.

Зрозуміло, можна прочитати про особливості вибору шуби в інтернеті і заздалегідь підготуватися до вибору шуби. Але навіть такий підхід може виявитися неефективним, адже теоретичні знання ніколи не замінять практичний досвід.

На жаль, обдурити можуть майже всюди – навмисно або через незнання. Саме тому деякі вважають за краще звертатися до приватних майстрів. В цьому випадку дуже важливо знайти «свого» кушніра, який завжди каже правду і пошиє якісну шубу. Правда, заощадити навряд чи вийде – добре пошита шуба коштує приблизно стільки ж, як і «магазинна». А якщо шуба буде недорогою то і її якість, швидше за все, буде не на висоті.

Якщо обдурити можуть скрізь, чи означає це, що шубу можна купувати тільки в дорогому хутряному бутіку, або, все-таки, є спосіб знайти якісну і красиву шубу б / у?

Купівля шуби в комісійному магазині: за і проти

Один з найбільш оптимальних способів купити якісну шубу – відправитися в магазин при ломбарді. Але деякі, особливо ті, хто погано/не знайомий з особливостями роботи ломбардів, сумніваються в надійності такого способу, висуваючи ряд заперечень:

  1. Ніхто не буде здавати в ломбард хорошу шубу або навіть кожушок.
  2. Носити шубу, яку вже хтось носив раніше, неприємно.
  3. Крім того, не виключено, що у «супротивників ломбардів» в минулому був негативний досвід покупки б/у виробів.

В реальності подібні заперечення далекі від істини. Купівля шуби в магазині при ломбарді має безліч переваг:
Доступні ціни
На початкову ціну люксової шуби впливають такі чинники:

  • Виробник шуби, його популярність
  • якість хутра
  • Місце продажу
  • Сезонність колекції
  • Для ломбарду важливо зовсім інше:

Вид хутра
Фасон і його сучасність
Ступінь зносу шуби
Бренд

Таким чином, купуючи шубу в бутіку, Ви переплачуєте велику суму тільки за відомий бренд і «останню колекцію». У ломбарді же бренд оцінюється в останню чергу. Спочатку товарознавець завжди звертає увагу на вид хутра та сучасність фасону шуби

Нові вироби з хутра

У ломбарди здають шуби не тільки модниці, які вирішили оновити свій гардероб і позбутися від старих нарядів.

Досить часто клієнтами ломбардів стають представники виробників хутряних виробів і власників магазинів. Для чого їм закладати або продавати шуби? Все пояснюється просто – щоб отримати необхідну суму для оренди свого магазину або офісу, а також на інші потреби організації.

Майже всі шуби, які надходять в ломбард таким чином – зовсім нові з недоторканими ярликами виробника.

Зрозуміло, що ціна аналогічних шуб в звичайних салонах в кілька разів вище, ніж в магазинах при ломбардах.

Висока якість і хороший стан шуб

На відміну від комісійних магазинів, ломбарди не приймають шуби поганої якості. Навіть якщо в «комісіонці» шуба буде висіти на вішалці кілька місяців поспіль, і її так ніхто і не купить, комісійний магазин все одно візьме певний відсоток з власника вироби за зберігання.

Ломбард же завжди приймає вироби в заставу з урахуванням подальшої реалізації, тому товарознавець при прийомі шуби звертає увагу і на вид хутра, і на фасон, і на ступінь зносу.

 

0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *